HoofdsponsorTrip logo

Advocaat-stagair(e) Bestuursrecht

Damsté advocaten - notarissen

Focus
Bestuursrecht
Sector
Advocatuur
Locaties Nederland
Regio Oost-Nederland
Locaties Wereldwijd
Europa

Wegens uitbreiding van ons team bestuursrecht zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. Heb jij je WO-opleiding Nederlands recht afgerond en heb je affiniteit met het bestuursrecht? Wie weet word jij dan wel onze nieuwe collega!

Wat ga je doen?

Naast het volgen van de Beroepsopleiding Advocatuur (leerlijn bestuursrecht) krijg je training on the job. Je draait direct mee in de praktijk en je krijgt de gelegenheid om jouw kwaliteiten te laten zien door mee te werken aan uiteenlopende zaken. Je verleent juridische bijstand in de breedste zin van het woord. Onze advocaten schrijven actuele bijdragen voor onze eigen website en vaktijdschriften over onderwerpen die met onze sectie verbonden zijn.

Waar kom je te werken?

Ons team bestuursrecht maakt onderdeel uit van de sectie Vastgoed en Overheid en is gevestigd in Enschede. De totale sectie bestaat uit 8 ervaren advocaten en 3 advocaat-stagiairs. We zijn gewend om met elkaar te sparren en samen te werken, ook buiten de sectie, waardoor je alle ruimte krijgt om uitstekend in je vak te worden. Ons team staat vooral overheden bij, maar ook bedrijven behoren tot onze klantenkring.

Wat mag je van ons verwachten?

We doen veel aan kennisontwikkeling via  Damsté Opleidingen en het geven van lezingen aan (potentiële) cliënten. De prettige werksfeer, de goede begeleiding en de inhoudelijke uitdagingen dragen ertoe bij dat veel collega’s elkaar al erg lang kennen en zij door relaties bijzonder gewaardeerd worden vanwege hun kennis en authenticiteit.

Wie zoeken wij?

We zoeken een gedreven, ambitieuze en vindingrijke collega. Daarnaast beschik je over uitstekende communicatieve eigenschappen en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent woonachtig in de regio Twente of bereid om hiernaartoe te verhuizen. Bovendien zit ondernemen in je DNA en dat straal je uit!

Ga je bij Damsté werken, dan ontvang je een salaris dat is afgestemd op je werkervaring, 25 vakantiedagen bij een volledige werkweek, een goede pensioenregeling en een mobiele telefoon van de zaak.

Geïnteresseerd in deze functie?

Of wil je meer weten over deze functie of over ons kantoor? Neem dan contact op met Anne Harperink, manager personeel en organisatie (053-4840034) of solliciteer rechtstreeks via het sollicitatieformulier.

Verenigingenweb
Cancel